Історія заводу

Історія ІСРЗ почалась в 1951 році в зручній гавані Сухого лиману (північно-західне узбережжя Чорного моря). Підприємство має сприятливе розташування - поблизу Іллічівського морського порту і в 20 км. від м Одеса. Крім того, судна, що заходять у Чорноморськ в зимовий час, додатково виграють від м'якого клімату в цьому регіоні.

З моменту заснування завод виконував ремонт суден всіх типів, використовуючи новітні технології. Свого часу зміна форми власності підприємства, разом зі збільшенням активності ІСРЗ на світовому ринку судноремонту, привели до комплексної модернізації виробничих потужностей заводу.

history
history
history
history

Сьогодні ІСРЗ є найбільшим судноремонтним підприємством в Україні, що пропонує першокласні умови для будь-якого ремонту суден, включаючи модернізації. Підприємство має можливість виконання ремонту для усіх типів суден, включаючи технічно складні типи судів, такі як автомобілевози, пороми, танкери-продуктовози, ріферний флот, контейнеровози і судна багатоцільового призначення.

Зв'язки з морською індустрією, що історично склалися в нашому регіоні, забезпечили наявність всіх видів кваліфікованої робочої сили, технічної підтримки і постачання, які можуть знадобиться під час ремонту. В даний час загальна чисельність персоналу ІСРЗ близько 1200 осіб, серед них висококласні інженери-суднобудівники, фахівці з механічних і трубопровідних робіт, по ремонту електроніки та ін. Технічні і конструкторські відділи забезпечують підтримку виробничого процесу на всіх стадіях ремонту. Можливості заводу підкріплені широкою мережею місцевих субпідрядників кваліфікованих за цілою низкою спеціальностей.

Ціни

price

Головна мета ІСРЗ - це задоволення всіх вимог замовника. Тому наша цінова політика гнучка і прозора.

Інженери відділу маркетингу підготують комерційну пропозицію на ремонт судна за один робочий день. Крім того, наш прайс-лист завжди під контролем і відповідає поточній ситуації на міжнародному ринку судноремонту. Це гарантує конкурентний рівень наших цін. Ми запрошуємо Вас переконатися в цьому!

Ви також можете бути впевнені в цілковитому дотриманні нами контрактних термінів.

Система контролю якості

ІСРЗ забезпечений системою контролю якості у відповідність до вимог ISO 9001, сертифікованої Російським Морським Регістром судноплавства. Персонал відділу контролю якості контролює кожну роботу по ремонту судна.

Крім того, підприємство має більше 20 ліцензій на основні види діяльності, включаючи ліцензію Міністерства Економіки, Міністерства Транспорту, Держтехнагляду та ін.

quality control quality control

Відгуки

Systemar LTD

Systemar LTD

Polish Sreamship Company

Polish Sreamship Company

Moebiius Construction Ukraine

Moebiius Construction Ukraine

UMA Group Cervises LTD

UMA Group Cervises LTD

Ильичевский морской порт

Ильичевский морской порт

С/К Глория

С/К "Глория"

Seamoon Shipping Limited

Seamoon Shipping Limited

Ильичевский морской порт

Ильичевский морской порт

UKRFERRY

UKRFERRY

Aroania Maritime Co. S.A.

Aroania Maritime Co. S.A.

ООО Техморгидрострой Николаев

ООО "Техморгидрострой Николаев"

Green Management Sp.

Green Management Sp.

Mestex Shipping & Trading LTD

Mestex Shipping & Trading LTD

АО ССЗ ЗАЛИВ

АО "ССЗ ЗАЛИВ"

Litat Shipping Corp.

"Litat Shipping Corp."